PRODUKTUTSTILLING
Hva er en VR-simulator med fire seter?
4-seters VR-simulator er et nytt høyteknologisk mesterverk innen underholdning med virtuell virkelighetsteknologi. Det er en iøynefallende Starship VR-stol med MAKSIMAL virtuell virkelighetsfilmer og -spill! Bruk en ergonomisk design for å gjøre flyopplevelsen din i rommet med familie eller venner. Med 3DOF-fri bevegelsesfrihet og spesialeffekter, får du deg til å føle deg mer ekte og fantastisk i virtuell virkelighetsverden!
Fordeler med VR-simulator med 4 seter
1. Luksuriøst og kult utseende. Roterende propell med LED-lys. Akkurat som å sitte i et romskip.
2. Immersive eksklusive VR-spill og -filmer med opphavsrett.
3. Med 4 typer spesialeffekter: skyv tilbake, kiling av bena, risting, vibrasjon.
4. 3Dof-bevegelsesplattform.
5. Synkronisert skjermvisning. Skjermen vil vise spillkontakten mens du spiller samtidig.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | VR-simulator med 4 seter |
| Spiller | 4 spillere |
| Makt | 3 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Skjerm | 32-tommers HD-skjerm |
| Spill | 141 stk (inkluderer 7 skytespill) |
| Spilletid | 2–10 minutter |
| Størrelse | L3,83 * B2,17 * H2,85 m |
| Vekt | 500 kg |
| Spesialeffekter | Vibrasjon, risting, feie av ben, ryggstøt, skyting |
| Liste over varer | 4 x VR-hodesett 1 x 32-tommers HD-skjerm 1 x 4-seters dynamisk plattform |
Massivt spill-/filminnhold
ERFARING
Om oss
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd. er en VR-simulatorprodusent med 12 års erfaring innen forskning, utvikling, produksjon, salg og service innen virtuell virkelighet. Vårt merke er «VART». VART har uavhengig utviklet en rekke VR-spillmaskiner, inkludert VR 360-flysimulator, Starship VR-motorsykkel, VR-eggkinoprosjekt, 9D VR-stol med to seter, VR-stol med fire seter, VR-bevegelseskino med seks seter, VR-flysimulator, VR-arkaderom, VR-boder, VR-stående plattformer, VR-racerbiler, VR-skisimulatorer, VR-turer for barn, VR-ubåter osv.
Vi har verdens 3 beste avanserte 3DOF- og 6DOF-bevegelsesplattformer. Samtidig har vi bestått CE-, RoHS-, SGS-, SASO- og patentgodkjenninger. Merket vårt, «VART», selger godt i Europa, Nord-Amerika, Sør-Amerika, Oseania, Midtøsten osv.
VART kan hjelpe deg med å åpne en TJENE PENGER-bedrift innen VR-temaparker.
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS









