PRODUKTUTSTILLING
Hva er en flerspiller VR-skytesimulator?
Flerspiller VR-skytesimulator er basert på HTC VIVEs integrerte operasjonsskjema. Den støtter flerspillerinteraksjon på nett, slik at spillere kan holde våpnene mens de skyter i rommet uten begrensninger. Det er en HTC VIVE-skytesimulator som kan spore spillerens posisjon, bevegelse og retning. Hva gjør du, hva den beveger seg og gir tilbakemelding til spillet. Når spillere bruker 360-graders panoramabriller for virtuell virkelighet, vil de fordype seg fullstendig i den virtuelle virkeligheten og låse opp fremtidens spillverden.
Fordeler med flerspiller VR-skytesimulator
1. Eksklusivt tilpasset innhold lar deg bekjempe skrekkzombier.
2. Sans for skrekkspill, direkte til sjelen, stimulerer sjokk.
3. Flerspiller på nett, slå deg sammen mot invaderende utenlandske fiender.
4. Fortsett å oppdatere spillinnholdet ditt, og lag et enkelt spill på enheten din.
5. Interaktive skytespill for flere spillere, mer populære og attraktive.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | Flerspiller VR-skytesimulator |
| Spiller | 4 spillere |
| Makt | 4,0 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| VR-briller | HTC VIVE PRO startpakke |
| Spill | 4 stk |
| Størrelse | L3,57 * B3,10 * H2,45 m |
| Vekt | 600 kg |
| Trekk | Flerspillerskyting |
| Liste over varer | 4 x VR-briller 4 x skytevåpen 2 x skjermer 1 x flerspiller VR-skytesimulator |
Massivt spill-/filminnhold
Denne produktapplikasjonen?
Flerspiller VR-skytesimulatoren kan sies å være trygg for alle aldre, rike og spennende skytespill, med godt håndtak og en ekte og fantastisk opplevelse. Passer for folk som liker å spille skytespill. Den kan brukes på en rekke innendørs lekeplasser, som for eksempel temaparker, vitenskapsmuseer, kjøpesentre, flyplasser og så videre.
ERFARING
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS











