PRODUKTUTSTILLING
Hva er VR-flysimulator?
VR-flysimulatoren ble utviklet med avansert internasjonal dynamisk kontrollteknologi med en unik, elektrisk bevegelsesbasert dynamisk plattform som kan oppnå bevegelser. Spillerne kan velge spillene selv ved å bruke joysticken.
Den støtter 360° rotasjon og emulering av løftebevegelser ved service. Og det er en pauseknapp som enkelt kan trykkes på for kunder når de vil stoppe.
Fordeler med 360-graders VR-stol
1. Kult utseende -- flyjetdesign med blått LED-lys.
2. Panoramiske VR-briller fra Deepoon – gjør deg til en mer realistisk verden.
3. Intelligent joystick-kontrollhåndtak --- hold joysticken for skyting.
4. Sikkerhetsbelte --- for sikkerhet.
5. Vindeffekt --- med ansiktsluft og øreluft.
6. Høyttaler--- med spesiell lyd fra spillene.
7. 360 graders rotasjon - kan opp og ned 0,5 meter, 360 graders rotasjon.
8. En stoppknapp --- trykk på knappen for å stoppe spillet
9. Hodevask – God varmeavledning for lang levetid.
10. Interaktive spill --- 5 stk. HD VR-spill.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | VR-flysimulator |
| Spiller | 1 spiller |
| Makt | 3,0 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| Design | Kul flygende designmodell |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Spill | 5 stk |
| Størrelse | L2,0 * B2,0 * H2,1 m |
| Vekt | 300 kg |
| Spesialeffekter | Vinden blåser |
| Trekk | Opptak + 360° rotasjon |
| Liste over varer | 1 x VR-hodesett 1 x VR-flysimulator |
Massivt spill-/filminnhold
Denne produktapplikasjonen?
1. Kan brukes til å demonstrere VR-opplevelser fra turiststeder, utdanningsinnhold eller annet VR-innhold du har. Den kan plasseres på torg, parker, rekreasjonshaller, flyplasser, klubber, museer og så videre.
2. Vitenskap, utdanning, utstillinger, messer, butikkåpninger og andre anledninger.
3. Brukes til alt du trenger for raskt å tiltrekke deg menneskelig trafikk, oppmerksomhet, bekymringsfulle forretningsanledninger, for eksempel: spillsenter, stol på meg, hvis du har en VR-maskin, vil den tiltrekke seg mange kunder og føre til forbruk av annet spillutstyr.
ERFARING
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS













