| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | 12 seter VR-romskip |
| Spiller | 12 spillere |
| Makt | 2,2 kW for hver seterad |
| Spenning | 220V / 50Hz/Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-spill | 130+ stk |
| Vekt | 800 kg av hver seterad |
| Spilletid | 2–10 minutter (kan stilles inn fritt) |
Produktdetaljer
Slitesterkt skinnsete sikrer komfort, enkel rengjøring og vedlikehold.
360-graders beskyttelse med avtakbart sikkerhetsbelte med spenne.
Flere detaljer
Fabrikk
EMBALLASJE OG FRAKT
Skriv meldingen din her og send den til oss















