PRODUKTUTSTILLING
Hva er en 3-skjerms racingspillsimulator?
3-skjerms racingspillsimulatoren er uavhengig produsert av VART VR, og bruker internasjonalt ledende dynamisk kontrollteknologi og en original dynamisk plattform av typen fleksionsarm med 6 DOF er tett integrert med spillet. Den mest populære 3-skjerms racingspillsimulatoren på arkademarkedet! Ditt førstevalg!
Fordeler med 3-skjerms racingspillsimulator
1. Analogt ratt
Girspakpadler, konsollknapper og LED-indikatorer. Komfortabelt skinn.
2. Ultradynamisk karosseridesign
Den ser ut som en supersportsbil. En iøynefallende modell som folk liker å leke med.
3. 6DOF dynamisk plattform
Den dynamiske plattformen med 6 DOF gir deg den ekte racingopplevelsen, inkludert drifting.
4. Tre-skjerms HD-skjerm
Gir ikke bare et vakkert bilsyn, men tiltrekker også flere mennesker til å spille.
5. Analog bilpedalenhet
Gasspedalen, bremsepedalen og clutchpedalen får deg til å akselerere, og det føles som om du kjører en ekte bil.
6. Simulert bilsete
Beveg deg frem og tilbake for å gi deg en komfortabel kjøreopplevelse.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| Modell | Racingspillsimulator |
| Spiller | 1 spiller |
| Makt | 2,5 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| Skjerm | 3 * 42-tommers HD-skjermer |
| Spill | 47 stk |
| Størrelse | L2,00 * B2,45 * H2,10 m |
| Vekt | 400 kg |
| Liste over varer | 3 x 42-tommers HD-skjermer 1 x Racingspillsimulator |
Massivt spill-/filminnhold
ERFARING
Hvorfor velge oss?
1. Høy og stabil utstyrskvalitet.
2. Perfekt servicesystem. Svar på og løs spørsmålene dine. Ett års garanti.
3. Rikt erfarent FoU-team. Vi kan justere maskinen etter dine behov og lage et personlig design for deg.
4. Det profesjonelle teamet gir teknisk støtte til kunder.
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS








