PRODUKTUTSTILLING
Hva er VR-kino med 6 seter?
6-seters VR-kino er en kombinasjon av virtuell virkelighetsteknologi, dynamiske plattformer og VR-film eller -spill. Sammenlignet med andre underholdningsenheter kan du få en mer realistisk og spennende spillopplevelse på 6-seters VR-kino.
VR-kino med 6 seter er mer egnet for bruk av familie og venner. Kapasiteten til engangsbruk er 6 personer, noe som sparer mer energi og reduserer kundenes ventetid, slik at eieren kan tjene mer penger på kortere tid.
Seksakset elektrisk sylinder for å muliggjøre mer nøyaktig simulering av handlingen, for å gi spillerne en høy grad av oppslukende spillopplevelse.
Fordel med 6-seters VR-kino
1. Spesialeffekter og seter
4 spesialeffekter: dytt tilbake, kiling i bena, risting, vibrasjon.
VR-bevegelsesstolen har også seter i skinn. Skinnet vårt er mer slitesterkt og lett å rengjøre, mer motstandsdyktig mot smuss og mer komfortabelt.
2. 6Dof elektriske sylindere
Vår elektriske sylinder er høyere og sterkere, med 6 elektriske sylindere. En god elektrisk sylinder er maskinens sjel, gjør bevegelsen jevnere og bæreevnen sterkere.
3. Totalvekt
Maskinens bruttovekt er 1200 kg, andre kanskje 850 kg. Det forteller oss at maskinen vår er laget av rent metallmateriale og glassfiber, noe som gjør maskinens bæreevne sterkere, ikke lett å ødelegge, og bedre tilpasset utlendingers vekt.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | 6 seter VR-kino |
| Spiller | 6 spillere |
| Makt | 7 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Skjerm | 32-tommers HD-skjerm |
| Spill | 141 stk |
| Spilletid | 2–10 minutter |
| Størrelse | L3,65 * B3,40 * H2,00 m |
| Vekt | 1200 kg |
| Spesialeffekter | Vibrasjon, risting, feie av ben, ryggstøt, skyting |
| Liste over varer | 6 x VR-hodesett 1 x 32-tommers HD-skjerm 1 x 6-seters dynamisk plattform |
Massivt spill-/filminnhold
ERFARING
Om oss
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd. (VART) er en ledende høyteknologisk fabrikk for virtuell virkelighet innen VR-stoler, 6-seters VR-kino, VR-racingsimulatorer, VR-flysimulatorer, VR-arkademaskiner og VR-plattformer. Vi har et erfarent og profesjonelt FoU-team med utmerket teknisk kompetanse. Etter 12 års erfaring med å levere 5D og 9D, gjør vi dette arbeidet svært profesjonelt. Tusenvis av kunder fra Europa og USA elsker produktene våre på grunn av topp og stabil kvalitet. Vi blir stadig mer populære innen virtuell virkelighet. VART har som mål å tilby deg en komplett VR-parkløsning.
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS














