| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | 2 seter VR UFO-maskin |
| Spiller | 2 spillere |
| Makt | 2,5 kW |
| Spenning | 220V / 50Hz/Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Skjerm | 32-tommers HD LED-skjerm |
| Spill | 50+ STK |
| Størrelse | L2470 * B1930 * H2380 mm |
| Vekt | 1393 kg |
| Spesialeffekter | Vinden blåser |
| Spilletid | 2–10 minutter (kan stilles inn fritt) |
| Liste over varer | 2 × VR-hodesett 1 x 2-seters dynamisk plattform 1 x 32-tommers HD LED-skjerm |
Eksklusive opphavsrettsspill
Denne produktapplikasjonen
1. Kan brukes til å demonstrere VR-opplevelser fra turiststeder, utdanningsinnhold eller annet VR-innhold du har. Den kan plasseres på torg, parker, rekreasjonshaller, flyplasser, klubber, museer og så videre.
2. Vitenskap, utdanning, utstillinger, messer, butikkåpninger og andre anledninger.
3. Brukes til alt du trenger for raskt å tiltrekke deg menneskelig trafikk, oppmerksomhet, bekymringsfulle forretningsanledninger, for eksempel: spillsenter, stol på meg, hvis du har en VR-maskin, vil den tiltrekke seg mange kunder og føre til forbruk av annet spillutstyr.
Detaljer
Skriv meldingen din her og send den til oss






















