PRODUKTUTSTILLING
Hva er en VR 360-stol?
Den nyeste VR 360-stolen med to seter er den nyeste VR-simulatoren designet av VART. 2-seters 360 VR-stolen er utstyrt med avansert VR-teknologi, inkludert grafikk av høy kvalitet, altoppslukende surroundlyd og bevegelsessensorer som nøyaktig sporer brukerens bevegelser. Stolens design sikrer at brukerne kan nyte et 360-graders synsfelt, slik at de kan fordype seg fullstendig i det virtuelle virkelighetsmiljøet.
Fordeler med 360-graders VR-stol
1. 360° rotasjon og skyting. Ekstremsportopplevelse 360º VR-rotasjon. Med skruestruktur. Den kan roteres 360 grader og hakke 45 grader for å oppnå større bevegelsesfrihet for å gi deg en mer ekte VR-opplevelse.
2. Eksklusive opphavsrettslige spill. Spennende og ekte følelser i berg-og-dal-baner, skytespill i rommet og andre virtuelle virkelighetsspill.
3. Kom med spesialeffekter av vind for å gi deg en ekte følelse.
4. Kult utseende, tiltrekker seg folk.
5. Én-tasts betjening, enkel og rask. Med stoppknapp, mer bekvemmelighet for spillerne.
6. Sikkerhetsbeskyttelse. Hodebeskyttelsesdesign og sikkerhetsbelte, sikkerhetsgaranti.
7. 32-tommers HD LED-skjerm for å synkronisere video.
Profesjonelle 1080p VR-spill
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| VR-simulator | 360 VR-stol |
| Spiller | 2 spillere |
| Makt | 4,0 kW |
| Spenning | 220V/50Hz/ Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Skjerm | 32-tommers HD LED-skjerm |
| Spill | 22 stk., inkludert berg-og-dal-bane og skytespill |
| Størrelse | L2396 * B2438 * H2596 mm |
| Vekt | 800 kg |
| Spesialeffekter | Vinden blåser |
| Trekk | Opptak + 360° rotasjon |
| Liste over varer | 1 × VR-hodesett 1 × VR 360-stol (med TV) |
Eksklusive opphavsrettsspill
Denne produktapplikasjonen
1. Kan brukes til å demonstrere VR-opplevelser fra turiststeder, utdanningsinnhold eller annet VR-innhold du har. Den kan plasseres på torg, parker, rekreasjonshaller, flyplasser, klubber, museer og så videre.
2. Vitenskap, utdanning, utstillinger, messer, butikkåpninger og andre anledninger.
3. Brukes til alt du trenger for raskt å tiltrekke deg menneskelig trafikk, oppmerksomhet, bekymringsfulle forretningsanledninger, for eksempel: spillsenter, stol på meg, hvis du har en VR-maskin, vil den tiltrekke seg mange kunder og føre til forbruk av annet spillutstyr.
ERFARING
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS











