PRODUKTUTSTILLING
Hva er en 9D VR-racingsimulator?
9D VR Racing Simulator er den nyeste utviklingen av kommersiell VR (virtual reality) underholdningsprodukt, som gir et altoppslukende inntrykk og moteunderholdning i luksuriøs bilutseende, med 360-graders HD (high definition) VR-briller, 3Dof dynamisk bevegelsesplattform og eksklusiv HD (high definition) racingspillfilm. Denne altoppslukende gleden vil gjøre at du ikke vil stoppe!
Fordeler med 9D VR-racingsimulator?
1. Attraktivt og kult bildesign.
2. Briller: verdens fremste 2K-briller.
3. Rattsett av høy kvalitet.
4. Stabil programvare, enkel å bruke og administrere.
5. Stol med overlegent skinn og sikkerhetsbelte.
6. Kan brukes umiddelbart når strømmen er på.
7. Nøyaktige bevegelseseffekter i henhold til spillplottet.
8. Aktiv høyttaler, surroundlyd.
| TEKNISKE DATA | SPESIFIKASJON |
| Produkt | VR-racingsimulator |
| Spiller | 1 spiller |
| Makt | 3,5 kW |
| Spenning | 220V / Spenningsomformer |
| Stol | Kunstskinnsete |
| VR-briller | DPVR E3C (2,5K) |
| Spill | 4 stk |
| Spilletid | 2–10 minutter |
| Størrelse | L2,20 * B1,85 * H2,00 m |
| Vekt | 400 kg |
| Liste over varer | 1 x VR-hodesett 1 x 3Dof dynamisk plattform (23,6 tommers skjerm inkludert) |
Massivt spill-/filminnhold
Hva er denne produktapplikasjonen?
Den kan brukes til en rekke innendørs lekeplasser, temaparker, populærvitenskapelige utstillingshaller, feriesteder, private forretningsklubber, racingklubber, undervisning i racingsimulering, salg av eksklusive eiendommer, hotell, KTV, spillrom, stor kino, hjemmekino, bilutstilling, luftfartsutstilling, diverse store arrangementer osv.
ERFARING
FABRIKK
EMBALLASJE OG FRAKT
KONTAKT OSS










